logogo3.png

Logo GO 3

Logo GO 3

UYUMLU YAPI

Uyumlu yapısı sayesinde; dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha birçok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerinizi hızlandırır.


SADE VE KOLAY ARAYÜZ

Logo GO 3’ün kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü ile basit ve hızlı şeklinde data girişi yapılabilir, rapor ve uygulamalara basitçe ulaşabilirsiniz.


ÇOK YÖNLÜ İŞLEVSELLİK

GO 3 ile Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok yönetimi, Raporlama gibi birçok prosedürü tek program altında, kolaylıkla kullanmanızı sağlar.


MOBİL UYUMLULUK

Logo GO 3’ün sanal klavyesi ile tüm işlemlerinizi dokunmatik ekranlı notebook ve tabletlerden de rahatlıkla yapabilirsiniz.


ESNEK PLATFORM

Logo İş Ortakları’nın ilerlettiği program (APP) ve widgetları ilave ederek fonksiyon kümesini ihtiyacınıza göre genişletebilirsiniz.


HIZLI

En çok kullandığınız fonksiyonları, size özel masaüstüne kısayol tuşu olarak tanımlayıp erişim ağacında kaybolmadan yaparak işlemlerinizde sürat kazanabilirsiniz.


E-DEVLET UYGULAMALARIYLA UYUMLU

GO 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre olarak çalışır.


İŞ ZEKASI, CRM VE BORDRO ÇÖZÜMLERİ İLE ENTEGRASYON

GO 3 ile mükemmel entegrasyona sahip olan Logo Mind Insight ile değişik kaynaklardan elde edilen bilgileri ayrıntılı analiz edebilirsiniz. Satış-Pazarlama ya da teknik ekiplerinizin randevu, müzakere, öneri, satış gibi iş süreçlerini ise Logo CRM üzerinden GO 3 ile tümleşik olarak takip edebilirsiniz. GO 3 ile entegre çalışan Bordro Plus’ı kullanarak da sicil ve ücret yönetimi gereksinimlerinizi tam manasıyla karşılayabilirsiniz.


WİNDOWS 10 İLE UYUMLU 

GO 3, Microsoft’un Windows 10 işletim sistemi ile de uyumlu çalışma olanağı sağlar.