logostart3.png

Logo Start 3

Logo Start 3

Ön muhasebe programı Logo Start 3 ile bütün mikro işletmeler stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri verilerinin idaresi işlemlerini tek noktadan yapabiliyor. Böylelikle banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.


Ön muhasebe işlemlerinde kolaylık
Mikro işletmelerin öncelikli amacı ticari faaliyetlerinden kazanç sağlamak, ileri aşaması ise işlerini yavaş yavaş büyütmektir. Basitçe ve kısa sürede devreye alınan Logo Start 3, bu hedeflere ulaşmak için ihtiyaç duyulan teknolojik altyapıyı sağlamanın yanında günlük ön muhasebe işlemlerine yönelik bütün gereksinimleri da karşılıyor. Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursa olsun, bütün mikro işletmeler dijitalleşmenin ilk aşamasını Logo Start ile atabiliyor. Böylelikle devasa yatırımlar yapmaya ihtiyaç kalmadan stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerini tek noktadan yapabiliyor.

e-Devlet çözümleri entegrasyonu
Logo Start 3’ün sunmuş olduğu kolaylıklara e-Devlet çözümleri konforunu da ilave etmek isteyen mikro işletmeler, bu çözümleri yine eLogo güvencesiyle ek hizmet olarak alabiliyor.
e-Fatura ve e-Arşiv Fatura çözümleri Logo Start 3 ile entegre çalışıyor. Böylelikle herhangi bir ek programa ihtiyaç kalmadan, e-Devlet çözümlerine basitçe ve kısa sürede geçiş yapılabiliyor. Logo Start 3 eşliğinde e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya geçiş, işlem basitliği sunmanın yanında kağıt ve basım maliyetlerinden de tasarruf etmeyi sağlıyor.


Tüm Bilgiler Tek Bir Noktada
Logo Start 3, daha evvel değişik ortamlarda saklanan verileri tek bir sisteme taşıyor. Böylelikle dosyalar karışmıyor, hesap sorunları olmuyor; kazanç, masraflar, stoklar, faturalar, kısacası gerekli tamamı bilgiler Logo Start 3 üzerinde güvenle tutuluyor.

Stokların yakından takibi
Ürün devamlılığı ve müşteri memnuniyeti için stokları sürekli kontrol altında tutmak gerekiyor. Logo Start 3 güncel stok bilgilerini, ürün giriş-çıkışlarını, konsinyeleri, stok değerlerini ve ürün görsellerini içeren sınırsız sayıda ürün kartlarıyla stok takibini kolaylaştırıyor.

Kapsamlı banka işlemleri
Logo Start 3 ile bankacılık işlemlerine vakit harcamak gerekmiyor. Bankalardaki ticari hesaplar ve kredi hesapları, banka/şube isimleri eşliğinde veyahut tek tek izlenebiliyor. Havale, EFT, çek/senet ödemeleri ve gelen ödemeler de Logo Start 3 ile basitçe takip edilebiliyor.

Kasa ve çek/senet işlemleri kontrol altında
Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi birçok günlük nakit hareketi Logo Start 3 ile basitçe takip edilebiliyor. Çek ve senet gibi değerli evraklar tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedilebiliyor. Açılan kayıtlar üzerinde çek ve senetlerin durumları (“portföy”, “ciro edildi”, “bankaya verildi” vb.) adım adım izleniyor, böylelikle hiçbir ayrıntı gözden kaçmıyor. durumu değişikliğe uğrayan çek veyahut senetler için ihtiyaç duyulan dekont ve fişler, Logo Start 3 tarafından otomatik oluşturuluyor.

Siparişlerin basit takibi
Müşteri memnuniyeti yönünden ürün veyahut hizmet kaliteyi kadar, siparişlerin doğru şekilde yönetimi de önemli. Gelen siparişleri müşteri bilgisi, sipariş tarihi, teslimat tarihi gibi verileri de girerek kaydeden Logo Start 3, tamamı siparişleri tek noktadan izlemeyi sağlıyor. Böylelikle aynı müşteriden gelen tüm siparişler tek ekranda görülebiliyor. Siparişlerle stokların karşılıklı kontrolü sayesinde, stok yetersizse Logo Start 3 doğrudan sipariş verebiliyor.

Güncel müşteri bilgileri
Her müşteri için Logo Start 3 üzerinde oluşturulan cari hesaplarda müşterilerin aylık satış tutarları, toplamları, riskleri ve risk limitleri tanımlanabiliyor. Satırlar halinde işlenen cari hesap işlemleri baz alınarak dilenen vakit aralığı için ürün alış-satış dağılım raporları alınabiliyor.

Fatura işlemlerinde rahatlık
Logo Start 3, siparişlerin faturalaştırılması sürecini de kendiliğinden yönetiyor. Gelen siparişleri irsaliyeye, kesilen irsaliyeleri de faturaya basitçe dönüştürülebiliyor. önceden kaydedilmiş indirim, masraf ve promosyonlar da faturaya doğrudan yansıtılıyor.

Geliştirilebilir teknoloji
Logo Start 3, daha üst segmentteki ürünlerle aynı altyapıyı kullandığı için teknolojik manada kuvvetli bir düzenek sunuyor. İşletme büyüdükçe, tamamı bilgiler Logo Start 3’ten daha üst segment bir sisteme basitçe, herhangi bir kayıp yaşanmadan aktarılabiliyor. ayrıca Logo Çözüm Ortaklarının işletmelere ve sektörlere özel olarak ilerlettiği ve Logo Start 3 veritabanı kullanım lisansı ile entegre çalışan bazı hızlı ve ekonomik uygulamalar da Logo Start 3 eşliğinde basitçe kullanılabiliyor.

Yeni arayüzle gelen kullanım kolaylığı
Kullanıcılardan gelen yorumlarla güncellenen Logo Start 3, benzersiz bir kullanım basitliği sunuyor. görsel yönden daha estetik ve okunması basit tasarımıyla güncellenen Logo Start 3'ün masaüstü, tamamı verilere basit ve hızlı bir şekilde erişmeyi sağlıyor. Menünün tamamı tek seferde masaüstünden görüntülenip her fonksiyona basitçe ulaşılabiliyor. "Arama" düğmesi sayesinde de tamamı modül, ekran, rapor, işlem bilgilerine masaüstünden hızlı bir şekilde erişmek mümkün oluyor. Birden fazla pencere arasında sürekli geçiş yapmak zorunda kalan kullanıcılar da açık pencereleri ekranın alt kısmında, basitçe takip edilebilecek ikonlarla görebiliyor; böylelikle vakit kayıbı önleniyor.